1+1 Tamara Balan plus Magdalena Szwarc – fotorelacja z wernisażu

W krakowskiej galerii Art zona (Ośrodek Kultury im. K.C. Norwida) z udziałem władz naszego wydziału – dra Jarosława Adamowicza i dr Katrzyny Stępień oraz dziekana Wydziału Sztuki UP dra hab Łukasza Murzyna odbyło się w dniu 19 maja uroczyste otwarcie wystawy „1 +1 Tamara Balan plus Magdalena Szwarc”. Wystawa jest kontynuacją współpracy pomiędzy naszym wydziałem a Instytutem Malarstwa i Edukacji Artystycznej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Wystawa zorganizowana z inicjatywy prof. Łukasza Konieczki (ASP) oraz dra Jacka Pasiecznego (UP) w zamyśle ma być malarskim dialogiem, zderzeniem dwóch postaw artystycznych. Do wystawy pedagodzy (prof. Ł. Konieczko i prof Piotr Jargusz) zaprosili po jednej osobie dając im możliwość prezentacji swojego dorobku malarskiego. Warto zaznaczyć, że cykl malarski Magdaleny Szwarc został specjalnie przygotowany do projektu 1+1.

Więcej informacji o wystawie można znaleść w materiale zamieszczonym na naszej stronie internetowej naszego wydziału 17 maja oraz na stronie organizatora.

Wystawie towarzyszy kolorowy folder.