Uroczyste seminarium dyplomowe, koncert kolęd chóru PARAFRAZA

W dniu 27 stycznia 2009 roku w Galerii Cztery Ściany Wydziału Konserwacji  i Restauracji Dzieł Sztuki odbył się koncert kameralnego chóru mieszanego PARAFRAZA, pod batutą maestro Krzysztofa Michałka. Aplauz i kolejne bisy były najlepszą recenzją dla wykonawców. Znakomicie dobrany repertuar kolęd polskich i ukraińskich, oraz współczesnej kolędy angielskiej – napisanej dla potrzeb filmu, w mistrzowskim wykonaniu chóru, zachwycił zebranych, a skromna przestrzeń Galerii w niczym nie zakłóciła akustyki.

Mamy gorącą nadzieję, że ten szczególny koncert rozpocznie cykl noworocznych spotkań artystycznych świata muzyki i sztuki konserwacji. Śledząc dorobek artystyczny chóru PARAFRAZA czujemy się wyróżnieni, że artyści znaleźli czas, aby podzielić się z nami swoim najnowszym repertuarem, a tym samym wciągnąć zabieganych studentów  i pedagogów w zaczarowany świat muzyki.

.