Poplenerowa wystawa prac pedagogów wyższych uczelni artystycznych „SzymbART 2015”

23 września odbył się w Muzeum Dworów Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach wernisaż wystawy prac artystów-uczestników sympozjum naukowo-artystycznego, które miało miejsce się w ubiegłym roku w dniach od 10 do 16 lipca. Sympozjum przewodziło hasło: Czy sztuki można nauczyć? Spotkanie zostało zorganizowane przez Wydział Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego wraz z Muzeum Dworów Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach. Reprezentantami naszego Wydziału byli prof. Łukasz Konieczko i asyst. Szymon Wojtanowski. Wystawę można oglądać do 26.10.2016.
Uczestnicy wystawy:
Krzysztof Tomalski – ASP Kraków,
Józef Jerzy Kierski – Wydział Sztuki UR,
Łukasz Konieczko – ASP Kraków,
Szymon Wojtanowski – ASP Kraków,
Marlena Makiel-Hędrzak – Wydział Sztuki UR,
Antoni Nikiel – Wydział Sztuki UR,
Marek A. Olszyński – Wydział Sztuki UR,
Marek Pokrywka – Wydział Sztuki UR,
Jan Franciszek Ferenc – Wydział Artystyczny UMCS Lublin,
Magdalena Uchman – Wydział Sztuki UR,
Kamila Bednarska – Wydział Sztuki UR ,