Egzamin magisterski w dniach 29 i 30 września 2016

Dziekan Wydziału Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki ASP w Krakowie uprzejmie zaprasza na egzamin magisterski niżej wymienionych studentów:
29 września  2016 r. (czwartek), godz. 9:00, ul. Lea 27-29, sala 103.
1. Justyna SKRZELOWSKA
Wpływ spoiw syntetycznych stosowanych do utrwalania malowideł ściennych na właściwości warstw malarskich wykonanych w technice kazeinowej.
Promotor: dr Dorota Białek-Kostecka
Recenzent: dr Aleksandra Hola

2. Katarzyna BIZOŃ
Badania i konserwacja holenderskiego obrazu tablicowego z połowy XVII wieku Arka Przymierza w Świątyni Dagona, Jacoba de Weta Starszego.
Promotor: dr Jarosław Adamowicz
Recenzent: prof. Małgorzata Schuster-Gawłowska

3. Karol BRZOZOWSKI
Konserwacja XVI-wiecznego włoskiego obrazu na drewnie pt. Madonna z Dzieciątkiem, św. Janem Chrzcicielem i dwoma aniołami. Rozpoznanie obiektu na tle warsztatu Andrea del Sarto i jego naśladowców.
Promotor: prof. Grażyna Korpal
Recenzent: dr hab. Zofia Kaszowska
4.Katarzyna KOT
Konserwacja mebli autorskich na przykładzie konserwacji fotela Carla Bugatti’ego.
Promotor: dr Roman Jacek Kieferling
Recenzent: prof. Ireneusz Płuska

30 września  2016 r. (piątek), godz. 9:00, ul. Lea 27-29, sala 103.
1. Anna FORYŚ
Problem aranżacji i ekspozycji kilku nakładających się warstw malowideł ściennych na przykładzie prezbiterium kościoła pw. św. Mikołaja Biskupa w Skrzydlnej.
Promotor: dr Anna Forczek-Sajdak
Recenzent: dr Paweł Boliński
2. Teresa SEWIŁO
Problem odsłaniania malowideł ściennych na przykładzie kościoła pw. św. Mikołaja Biskupa w Skrzydlnej.
Promotor: dr Anna Forczek-Sajdek
Recenzent: prof. Edward Kosakowski

3. Joanna KARNAS
Historyczne przekształcenia XVII-wiecznego obrazu Matka Boska z Dzieciątkiem, pochodzącego z kościoła parafialnego pw. Narodzenia NMP w Rachwałowicach. Konserwacja metalowych aplikacji i pieczęci.
Promotor: dr hab. Marta Lempart-Geratowska, prof. ASP
Recenzent: dr Aleksandra Hola