Stypendia Twórcze Santander Universidades dla studentów ASP

Dzięki współpracy Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki z Santander Universidades ogłaszamy nabór na stypendia twórcze dla studentów. Stypendium będzie przyznawane w zakresie sztuk pięknych, sztuk projektowych oraz konserwacji i restauracji dzieł sztuki. Przeznaczone jest na realizację autorskiego (indywidualnego lub zespołowego) programu artystycznego lub artystyczno-projektowego. Całkowita pula na stypendia wynosi 40 tys. zł (4 razy 5000 zł i 16 razy 1250 zł)!
Nabór na stypendium twórcze odbywa się na platformie Santander Grants i będzie trwał do 28 lutego 2021 roku.
Więcej szczegółów w zakładce INFORMACJE DLA STUDENTÓW > STYPENDIA SANTANDER UNIVERSIDADES
Stypendia stanowią cenne wsparcie dla projektów, które przyczynią się do poszerzenia dorobku artystycznego i rozwiną nowe umiejętności. Mogą też stać się pierwszym krokiem w zdobyciu wymarzonej pracy. Chcemy, aby udział w naborze i zdobycie prestiżowej nagrody finansowej stało się dla laureatów motywacją do dalszych wysiłków i zaowocowało kolejnymi osiągnięciami.

Stypendium Santander Universidades jest wsparciem dla studentów w realizacji ich projektów artystycznych. Może pomóc zrealizować swój własny projekt lub pracę zespołową. Intencją jest pomaganie w rozwoju artystycznym. Zachęcam studentów do zgłaszania swoich wniosków. Przyznamy 4 stypendia po 5.000zł i kilkanaście mniejszych. mówi dr hab. Robert Sowa, prof. ASP, Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia.
Zapraszamy do udziału w rekrutacji!