Aleksandra Leboda, Anna Bojko oraz Magdalena Szwarc „Wykładowczyniami roku Uniwersytetu Dzieci w Sobotę”!

W czerwcu 2024 roku w Warszawie studentki V roku Wydziału Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki – Aleksandra Leboda, Anna Bojko oraz Magdalena Szwarc – reprezentowały Wydział na uroczystej gali przyznania Nagród Fundacji Uniwersytet Dzieci za rok 2023/2024.

Studentki zostały uhonorowane tytułem laureatek w kategorii „Wykładowca roku Uniwersytetu Dzieci w Sobotę”.

Przypominamy, że w ramach współpracy Fundacji Uniwersytet Dzieci i Koła Naukowego WKiRDS studentki przeprowadziły na Naszym Wydziale dwa cykle warsztatów plastycznych pt. „Dlaczego ocalamy dzieła sztuki?” oraz „Jak wyrzeźbić postać w ruchu?”.

Dziękujemy za współpracę Fundacji Uniwersytet Dzieci i serdecznie gratulujemy studentkom.

Autorką części fotorelacji jest Kinga Kasparek