Wystawa 2023: Galeria Cztery Ściany

Poniższy wpis jest częścią Wystawy Końcoworocznej 2023 on-line – prezentacji różnych działań prowadzonych na Wydziale Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki ASP im. Jana Matejki w Krakowie w roku akademickim 2022/2023.

Strona główna Wystawy dostępna jest pod następującym adresem: Wystawa Końcoworoczna 2023.
Wystawę śledzić można także na facebooku oraz instagramie pod hashtagiem #wystawawkirds2023.

Galeria Cztery Ściany

kuratorzy: dr Szymon Wojtanowski, dr Konrad Kozieł

Galeria Wydziału Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki przygotowała w ciągu roku akademickiego dziewięć wystaw. Na pokazy składały się tak wystawy indywidualne, jak i prezentacje zbiorowe z udziałem studentek i studentów Wydziału KiRDS. W tym roku galeria po raz pierwszy wzięła udział w wydarzeniu Cracow Art Week KRAKERS 2023.