Wystawa końcoworoczna online 2022

Zapraszamy do oglądania Wystawy Końcoworocznej online, prezentującej działania studentek, studentów oraz kadry pedagogicznej w roku akademickim 2021/2022. Na wystawę składają się materiały przygotowane przez pracownie i zakłady Wydziału Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki ASP w Krakowie.

Prezentacja dostępna jest na stronie głównej oraz pod następującym odnośnikiem: Wystawa końcoworoczna online 2022

Jak co roku, wraz z początkiem czerwca, otwieramy nasze pracownie, pokazując konserwowane przez studentów dzieła sztuki, kopie i ćwiczenia wykonywane w technikach dawnych mistrzów, a także ich własne realizacje artystyczne. Od niedawna zapraszamy Państwa również w przestrzeń wirtualną.

Materiały graficzne i opisowe zaprezentowane w ramach Wystawy Końcoworocznej online uzupełniają ekspozycję stacjonarną w budynkach WKiRDS przy ul. Lea 27-29 i Karmelickiej 16, dając też możliwość zobaczenia nie tylko końcowego efektu prac studentek i studentów, ale i procesu do niego prowadzącego.

projekt, oprawa graficzna i wdrożenie: mgr Oskar Hanusek
materiały: pracownicy i studenci WKiRDS