Nagrody dla Koła Naukowego WKiRDS w konkursie StRuNa 2020

W listopadzie br. Koło Naukowe WKiRDS zostało zwycięzcą w kategorii Konferencja Roku 2020 w ogólnopolskim Konkursie dla Kół Naukowych StRuNa 2020, za organizację IV Międzynarodowej Konferencji Konserwatorskiej studencko-doktoranckiej.
Wyniki konkursu zostały ogłoszone podczas Gali Finałowej, która odbyła się on-line w dniu 15.11.2020 roku. Jest to pierwsza wygrana KN WKiRDS Konkursie StRuNa. W poprzednich latach Koło dwukrotnie wyróżniono w kategorii Koło Roku 2018 i Koło Roku 2019.
Nagrody konkursowe zostały przyznane podczas Gali Finałowej, a następnie wysłane pocztą do laureatów. Przesyłka od Organizatorów Konkursu dotarła do Zarządu Koła, dlatego przedstawiamy Państwu relację zdjęciową otrzymanych nagród. Mamy nadzieję, że już niedługo będziecie Państwo mogli zobaczyć dyplomy oraz statuetkę na żywo w budynku WKiRDS przy ul. Lea. 27-29.
Po raz kolejny dziękujemy Studenckiemu Ruchowi Naukowemu, Organizatorom konkursu oraz Jury za uznanie dla działalności studentów WKiRDS. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i trzymamy kciuki za dalsze plany, projekty oraz nowe pomysły.

Nagroda w Konkursie StRuNa dla Koła Naukowego WKiRDS