Koło Naukowe WKiRDS wyróżnione w Konkursie StRuNa 2019

Dnia 16.11.2019 roku, odbył się w Warszawie Finał Konkursu StRuNa oraz Gala wręczenia nagród i wyróżnień dla najlepszych Kół Naukowych z całej Polski. Koło Naukowe naszego wydziału zostało nominowane w dwóch kategoriach: Wyprawa Roku 2019 oraz Koło Naukowe Roku 2019. Po raz pierwszy Koło miało możliwość zaprezentowania Projektu Roku – objazdu naukowego do Stambułu w Wielkim Finale. Dało to możliwość poznania wielu wyjątkowych ludzi realizujących spektakularne projekty. W konkursie wzięły udział Koła Naukowe z całego kraju reprezentujące różne uczelnie wyższe, kierunki i dziedziny nauki.
W kategorii Koło Naukowe Roku 2019 – Koło Naukowe WKiRDS ASP Kraków otrzymało wyróżnienie🙂 Jest to już druga z rzędu tak znamienita nagroda dla zespołu Koła Naukowego. Dziękujemy Organizatorom i Jury konkursu, że zauważyli działalność studentów WKiRDS. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i trzymamy kciuki za dalsze plany, projekty oraz nowe pomysły.

Zdjęcia: Studencki Ruch Naukowy – StRuNa