Nagroda dla Moniki Głowackiej; wystawa w BWA Kielce

Z przyjemnością informujemy, że studenta VI roku naszego wydziału Monika Głowacka za zestaw obrazów „Lunatycy”; oraz „Sen” otrzymała IV nagrodę (Nagrodę Targów Kielce) na 41 INTERDYSCYPLINARNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO „PRZEDWIOŚNIE” konkursie cyklicznie organizowanym przez Biuro Wystaw Artystycznych w Kielcach. Jury konkursu oceniło 224 prace 82 autorów dopuszczając do wystawy 149 prac 77 autorów. Wystawę będzie można oglądać w Biurze Wystaw Artystycznych w Kielcach od 22 czerwca, również podczas „białej nocy”, która dodatkowo wydłuży i uatrakcyjni wizytę w galerii. Wystawie będzie towarzyszył obszerny katalog, zawierający prace każdego artysty zakwalifikowanego do wystawy pokonkursowej. Przypominamy, że Monika Głowacka była nagrodzona w 2017 roku wystawą indywidualną w wydziałowej galerii „4 Ściany” za szczególne osiągnięcia z malarstw. Autorce gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych.