Wystawa prac studentów WKiRDS „W połowie”

„W POŁOWIE”

WYSTAWA PRAC STUDENTÓW IV ROKU WYDZIAŁU KONSERWACJI  I RESTAURACJI DZIEŁ SZTUKI ASP W KRAKOWIE

Dnia 17 kwietnia 2015 r. w Klubie pod Jaszczurami (Rynek Główny 8) odbył się wernisaż wystawy studentów IV roku WKiRDS  „W POŁOWIE”.

Półmetek studiów na Akademii Sztuk Pięknych pragnęliśmy uczcić prezentacją naszej twórczości malarskiej.  Jak się okazało żaden rocznik wcześniej nie zorganizował „półmetku” w ten sposób, więc czujemy tym większą satysfakcję. Wykonaliśmy prace malarskie, które stały się  interpretacją hasła „w połowie”. Każdy z nas podjął temat w sposób otwarty i indywidualny. Prezentowane prace powstały specjalnie na tę okazję i tym bardziej  są dla nas wyjątkowe.

Mamy nadzieję, iż dalsza edukacja na Wydziale Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki będzie nadal obfitować w rozliczne wydarzenia artystyczne.

WYSTAWA BÊDZIE OTWARTA  DO DN 23.05.2015 W GODZ. 10:00-18:00,

A WIÊC SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

IV rok WKiRDS

[geogis_old_gallery album=”wpolowie”]