Paulina Taranek na Art Fresh Festival w Warszawie

Art Fresh Festival jest atrakcyjnym wydarzeniem dla osób pragnących bezpośredniego kontaktu z tzw. „świeżą” sztuką i jej twórcami;  podkreślają organizatorzy festiwalu. Jest wspólnym przedsięwzięciem twórców, organizacji American Friends in Warsaw oraz dyrekcji Sheraton Warsaw Hotel. Zaproszeni goście mogą podziwiać dzieła, porozmawiać z artystami oraz zorientować się w najnowszych tendencjach w sztuce.

W tym roku można było porozmawiać z 65 artystami z całej Polski, reprezentującymi różnorodne techniki artystyczne: od  malarstwa i rysunku przez grafikę i rzeźbę aż po multimedia. Festiwal jest doskonałym miejscem spotkań między kuratorami, marszandami, kolekcjonerami oraz, przede wszystkim – osobami wrażliwymi na sztukę.

Paulina Taranek

Studentka VI roku Wydziału Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Stypendystka programu Erasmus Atwerpia 2011/2012, uczestniczka II Sympozjum Międzynarodowego Szymbark 2013. Laureatka I nagrody Ogólnopolskiego Konkursu Malarskiego Zadra 2012, Nagrody Jury oraz Nagrody Publiczności "Magia Dzielnicy Czterech Wyznań" Wrocław 2013 r., Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "G. J. Steenke" .

Wystawy indywidualne: "Naturalnie nienaturalnie" Częstochowa 2013, "Perspektywy" Krk 2013.

Udział w licznych wystawach zbiorowych m.in. w Krakowie, Zatorze, Szymbarku, Nitrze, Nowym Sączu, Elblągu.

[geogis_old_gallery album=”paulinataranek”]