Wystawa „Zatorskie plenery”

23 stycznia 2015 r. godz. 17.00, Galeria Rynek 2, Zator

23 stycznia 2015 r. godz. 18.00, Galeria SZKLANA, pl. J. Matejki, Zator

[geogis_old_gallery album=”zatorskieplenery”]

Osoby biorące udział w wystawie „Zatorskie plenery”:

Agata Barczyńska, Magdalena Borowska, Dominika Ciepielewska, Marta Chodur, Arleta Chwalik, Paulina Cygan, Dagny Dobrowolska, Katarzyna Dobrzańska, Michalina Drewniak, Anna Foryś, Monika Fudali, Pamela Grajny, Joanna Karnas, Łukasz Konieczko, Katarzyna Korn, Katarzyna Kowalczyk, Konrad Kozieł, Paulina Kralka, Paulina Krupa, Marcin Książek, Monika Kułaga, Katarzyna Łopatowska, Monika Mazur, Paula Musiał, Dawid Pasierb, Filip Pelon, Daria Pilch, Miłosz Pilszek, Magdalena Ponikowska, Maja Potrawiak, Rafał Pytel,  Allan Rzepka, Katarzyna Siwczyńska, Justyna Skrzelowska, Katarzyna Skubała, Anna Smyk, Gabriela Stawowiak, Inga Stompór,  Gabriela Szalast-Dao-Quy, Paulina Taranek, Mieszka Tylka, Stanisław Wiśniewska, Szymon Wojtanowski, Małgorzata Wójcik, Wiktoria Zejler, Katarzyna ¯ebracka.