2 Malarski Konkurs Studentów WKiRDS „SZEPTY”

Dziekan Wydziału Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki
Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie dr hab. Marta Lempart-Geratowska, Samorząd Studencki Wydziału KiRDS
oraz Galeria 4 ŚCIANY zaprasza na uroczyste otwarcie wystawy

SZEPTY

2 Malarski Konkurs Studentów Wydziału Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki, ASP w Krakowie

Finaliści i laureaci

Wernisaż 14 kwietnia 2014 r. (poniedziałek) o godz. 19.00
Wystawa czynna w dniach: od 15.04.2014 r. do 09.05.2014 r.
Od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 20.00

4 ŚCIANY, Galeria Wydziału Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki, Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie

Adres: 30-052 Kraków, ul. Lea 29
E-mail: galeria.wkirds@asp.krakow.pl

[geogis_old_gallery album=”szeptyplakat”]

W dniu 15 marca 2014 nastąpiło rozstrzygnięcie II Wydziałowego Konkursu Malarskiego dla studentów Wydziału Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki ASP w Krakowie. Oceny prac podjęło się Jury Konkursu powołane w następującym składzie: dr hab. Marta Lempart-Geratowska prof. ASP – Dziekan Wydziału Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki ASP w Krakowie, mgr Dorota Kwiecińska-Nosek, prof. Allan Rzepka, dr hab. Mirek Sikorski, dr Sebastian Wywiórski.

Nagrodę Dziekana WKiRDS przyznano Joannie Kunert. Nagroda Rady Samorządu Studenckiego WKiRDS przypadła Monice Kuładze. Wyróżnienie honorowe Katedry Sztuk Pięknych nadano Reginie Główczak. Specjalną Nagrodę prof. Allana Rzepki przyznano Joannie Sztyrak.

[geogis_old_gallery album=”szeptyobrazy”]

Allan marzec/kwiecień 2014

Mam pytanie: czy będziemy obradować szeptem?

szept – kiedy ?

Kiedy tajemnica, czułość – ale i szeptana propaganda, ale i podszept i szeptana plotka – ale i „głuchy telefon” – gdzie wyszeptane słowo do jednej osoby – u dziesiątej jest już dalekie od prawdy i pierwotnego znaczenia.

Mój ulubiany Rafał – miłośnik dyskretnej formy obiektów, obrazów i grafik – musiał wymyślić taki „cichy” konkurs!

Werdykt mam nadzieję „Wysoka komisja” wykrzyczy pełnym głosem.

prof. Allan Rzepka

[geogis_old_gallery album=”szeptywernisaz”]