Nagroda dla Filipa Pelona – studenta WKiRDS w Konkursie SILVER WARHOL

W dniu 11 lutego 2013 r. jury w składzie: dr Agnieszka Łakoma, Helena Postawka-Lech, Monika Skoczek i Natalia ¯ak wybrało najlepsze prace w Konkursie SILVER WARHOL. Oto one:

I miejsce: Filip Pelon, „6 minut”

II miejsce: Mateusz Borecki, „Stratos”

III miejsce: Aleksandra Laseen Mirocka, „Yum, yum, yum (Pycha)”

Trzy osoby otrzymały wyróżnienia:

Karolina Blaszkowska, „I’am a deeply superficial person”

Kamil Æwieląg, „Silver trouble”

Agnieszka Sajak, „Druga strona”

Nagrodzona praca pt. „6 minut” zyskała uznanie jury nie tylko ze względu na walory artystyczne, ale także oryginalną technikę oraz niestandardowe, twórcze podejście do tematu.

Na konkurs nadesłano w sumie 46 prac, a wśród autorów znaleźli się zarówno młodzi artyści, studenci ASP, jak i amatorzy. Wśród zastosowanych technik przeważało malarstwo, serigrafia i różne techniki graficzne.

Wystawę będzie można oglądać do 12 kwietnia br. na parterze w holu MCK od poniedziałku do piątku  w godzinach: 9.00–18.00 oraz w soboty od 10.00 do 14.00. Wstęp wolny!

[geogis_old_gallery album=”pelon”]