„Sztuka na sprzedaż – pomóżmy młodym artystom”

Drodzy Studenci!
W związku z obchodami  Nocy Muzeów (14.V) chcielibyśmy w Muzeum Okręgowym w Sandomierzu pokazać prace studentów ASP w Krakowie. Prezentacja byłaby połączona ze sprzedażą prac w ramach hasła: „Sztuka na sprzedaż –pomóżmy młodym  artystom”.
Ze swojej strony Muzeum Okręgowe w Sandomierzu zapewnia promocję wydarzenia. Prace prezentowane były by na trzecim piętrze  siedziby  Muzeum Okręgowego w Sandomierzu – w Zamku Królewskim.  Zapewniamy pełne  bezpieczeństwo prac, obiekt posiada monitoring i całodobową ochronę. Przewidywana  ilość prac (obrazy, grafika)  ok. 15-20, najlepiej o wymiarach 50×70.  Każda z prac  winna  posiadać z tyłu nalepkę z oznaczeniem: tytułu, autora, techniki wykonania, wymiarów, daty powstania, ceny (brutto!), mile widziana notka biograficzna artysty.  Prace należy dostarczyć do siedziby Samorządu Studentów ASP w Krakowie.
Jako formę  przejęcia  prac od Państwa  proponujemy protokół zawierający dane dot. pracy w tym jej ceny  oraz upoważnienie do sprzedaży (poniżej) .  Muzeum ze swej strony nie pobiera  opłat za  transakcje, ideą całego przedsięwzięcia jest bowiem pomoc w promocji sztuki młodych artystów.
Przewidujemy prezentację Państwa prac w terminie 14-31 maja. Zapewniamy transport prac z Krakowa. W przypadku dużej ilości prac Muzeum zastrzega sobie przeprowadzenie selekcji i wybór.
Serdecznie zapraszamy do zgłaszania swoich prac!

ZBIÓRKA PRAC WRAZ Z DOŁĄCZONYMI UPOWAŻNIENIAMI ODBĘDZIE SIĘ W ŚRODĘ 11.05.16, W BIURZE SAMORZĄDU
Upoważnienie