Rafał Borcz indywidualna wystawa malarstwa

Rafał Borcz

„Czas olch” Indywidualna wystawa malarstwa

Wernisaż 9 maja 2012 r. (środa) o godz. 19.00

Wystawa czynna w dniach: od 10.05.2012 r. do 30.05.2012 r.

Od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 20.00

Adres: 30-052 Kraków, ul. Lea 29
E-mail: galeria.wkirds@asp.krakow.pl

[geogis_old_gallery album=”borczplakat”]

[geogis_old_gallery album=”rafalborcz”]

Rafał Borcz

Urodzony w 1973 r. Artysta malarz.

Obecni e pracuje jako adiunkt na Wydziale Malarstwa Krakowskiej ASP  w  pracowni malarstwa prof. Leszka Misiaka.  Przewód kwalifikacyjny 1 st. przeprowadził na macierzystym wydziale  wiosną 2008 roku.

Autor kilkunastu wystaw indywidualnych i uczestnik kilkudziesięciu zbiorowych.

Laureat kilku nagród i wyróżnień, m.in. Grand Prix Bielskiej Jesieni w 2001 roku i  regulaminowego wyróżnienia w 2005 roku. Na tymże  konkursie zdobywał też dwukrotnie Nagrodę Publiczności.  W 2007 r. otrzymał także pierwszą nagrodę na XXI Festiwalu Malarstwa Współczesnego w Szczecinie. Nagradzany i wyróżniany także na konkursach i pokazach  „ Obraz Roku” „ Triennale Grafiki Polskiej” „Lexmark European  Art. Prize ” „Egeria” „ Biennale Grafiki Studenckiej”

W 2000 roku otrzymał również Stypendium Twórcze Miasta Krakowa oraz w 2005 Stypendium Fundacji Grazella.

[geogis_old_gallery album=”wernisazborcz”]