Koniec pierwszej części konkursu #konserwator_artysta

Szanowni Państwo,
Pragniemy poinformować, że w niedzielę 13.12. 2020 zakończyła się pierwsza część konkursu “KONSERWATOR_ARTYSTA W CZASIE PANDEMII”.
Do tej części konkursu z tematem “Moja mała przestrzeń” zgłosiło się 32 uczestników z całej Polski.
Nasz konkurs dotarł do studentów uczelni wyższych: Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Akademii Sztuk Pięknych im Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu
Chcielibyśmy również przypomnieć, że konkurs nadal trwa. Druga część konkursu, z tematem przewodnim “Relacja” rozpoczęła się 6.12.2020 r. i została przedłużona do 10.01.2021 r. Informacje dotyczące drugiej części konkursu znajdą państwo na stronie koła naukowego konserwacji ASP oraz w wydarzeniu na facebooku.