Harmonogram zimowej sesji egzaminacyjnej 2016/2017

26 stycznia 2017 r. (czwartek) godz. 10.00 – Przegląd Wydziałowy I roku.
Wszystkie zaliczenia należy uzyskać do 27 stycznia 2017 r. (piątek), gdyż są podstawą dopuszczenia do sesji egzaminacyjnej. W tym dniu Starostowie lat składają indeksy do wglądu w dziekanacie a Pracownicy Wydziału – informacje dotyczące studentów, którzy nie uzyskali obowiązujących programem studiów,  zaliczeń.
Dziekanat zaznacza w indeksie i na karcie egzaminacyjnej sprawdzenie wszystkich wpisów zaliczeń pieczątką „zapis ukończono”. Uzyskanie tej pieczątki upoważnia do przystąpienia do sesji egzaminacyjnej. Bez niej nie wolno zdawać żadnych egzaminów.
Jednocześnie przypominamy studentom, że obowiązuje ich wpis do indeksu na każdej stronie u góry: swojego nazwiska, roku studiów i roku akademickiego. W rubrykach studenci proszeni są wpisać: nazwiska prowadzących zajęcia z tytułami, nazwę przedmiotu, jego numer, ilość godzin, ilość punktów ECTS w kolejności podanej przez Dziekanat.
30.01 – 03.02.2017 r.     zimowa sesja egzaminacyjna
06.02 – 10.02.2017 r.     przerwa międzysemestralna
13.02 – 24.02.2017 r.     zimowa sesja poprawkowa
od 13.02.2017 r.             rozpoczęcie semestru letniego

Do dnia 13 lutego 2017 r. Pracownicy WKIRDS proszeni są o złożenie w dziekanacie List klasyfikacyjnych, a  studenci – indeksów wraz z kartami egzaminacyjnymi.
Studenci, którzy nie uzyskali pozytywnej oceny z zaliczeń i egzaminów, po uzyskaniu zgody Dziekana, mogą przystąpić do sesji poprawkowej.