Egzamin magisterski w dniach 21 i 28 października 2016

Dziekan Wydziału Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki ASP w Krakowie uprzejmie zaprasza na egzamin magisterski niżej wymienionych studentów:
21 października  2016 r. (piątek), godz. 9:00, ul. Lea 27-29, sala 103.
1. Małgorzata Wójcik-Rychlec
„Problematyka konserwacji i restauracji malowidła na podłożu płyty kamiennej na przykładzie XVII-wiecznego obrazu Pokłon Trzech Króli
Promotor: dr Roman Jacek Kieferling
Recenzent: dr hab. Mieczysław Stec, prof. ASP

2. Agata Bartkiewicz
„Konserwacja i restauracja obrazu Zwiastowanie NMP z rodziną fundatorów jako doświadczenie roli decyzji podejmowanych przez konserwatorów dzieł sztuki”
Promotor: prof. Grażyna Korpal
Recenzent: prof. dr hab. Edward Kosakowski

3. Monika Fudali
 „Transfery trzech malowideł ściennych z przedstawieniami Chrystusa Pantokratora, Świętej Paraskewy oraz Kompozycja abstrakcyjna autorstwa Jerzego Nowosielskiego pochodzące
z domu artysty”
Promotor: dr Dorota Białek-Kostecka
Recenzent: dr hab. Grażyna Schulze-Głazik

4. Kinga Zygmunt
„Historia stabilizacji podobrazia drewnianego obrazu tablicowego z przedstawieniem sceny Wybieranie piskląt, wg Pietera Brueghela Młodszego (?), XVII w. z Muzeum Górnośląskiego
w Bytomiu”
Promotor: dr Jarosław Adamowicz
Recenzent: dr Małgorzata Nowalińska

28 października  2016 r. (piątek), godz. 10:00, ul. Lea 27-29, sala 103.
1. Aleksandra Mierzwa
„Analiza zmian w korpusie tryptyku z Niwnic, z przywróceniem głównego tematu przedstawienia poprzez wykonanie rekonstrukcji rzeźby Madonny z Dzieciątkiem”
Promotor: st. wykł. mgr Barbara Budziaszek
Recenzent: dr hab. Mieczysław Stec, prof. ASP