Dni Otwarte na WKiRDS

Wydział Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki

Akademii Sztuk  Pięknych im.  Jana Matejki w Krakowie

zaprasza na  DNI  OTWARTE   23-24 stycznia 2015 roku (piątek i sobota), w godz. 10-14.

Dostępne będą pracownie specjalistyczne – artystyczne, technologiczne i konserwatorskie
w następujących  w budynkach:

·         – ul. Lea 27-29 (Pracownia Technologii i Technik Mineralnych, Pracownia Technologii i Technik Organicznych, Pracownia Technologii i Technik Rzeźbiarskich, Pracownia Konserwacji i Restauracji Malowideł Ściennych, Pracownia Przenoszenia Malowideł Ściennych, Pracownie Malarstwa, Rzeźby i Rysunku, Zakład Chemii Konserwatorskiej)

·         – ul. Karmelicka 16 (w oficynie) (Pracownia Konserwacji i Restauracji Rzeźby Kamiennej, Ceramiki i Stiuku)

·         – ul. Smoleńsk 9 (Pracownia Konserwacji i Restauracji Malowideł na Drewnie,  Pracownia Konserwacji i Restauracji Malowideł na Płótnie, Pracownia Konserwacji i Restauracji Malowideł na Podłożu Papierowym, Pracownia Konserwacji i Restauracji Rzeźby Drewnianej, Polichromowanej)

W trakcie Dni Otwartych będzie możliwość zapoznania się ze specyfiką prowadzenia edukacji na Wydziale, o której opowiedzą pracownicy i studenci.