Bezpłatne szkolenie dla studentów ASP „Radzenie sobie ze stresem”

Akademickie Biuro Karier zaprasza studentów ASP w Krakowie na bezpłatne szkolenie „Radzenie sobie ze stresem”, które odbędzie się w środę 26 kwietnia w godzinach 10:00-14:00 na ul. Piłsudskiego 21.
Naturalnym pragnieniem każdego człowieka jest życie w dobrym zdrowiu i samopoczuciu. Tymczasem często jesteśmy poddawani różnego rodzaju stresom. Stresujemy się prawie wszystkim: wydarzeniami na świecie, bezrobociem, korkiem na ulicy, chorobą, rozwodem, etc. W rzeczywistości stres towarzyszy człowiekowi od narodzin życia na Ziemi.
Na warsztaty zapraszamy osoby zainteresowane:
– poznaniem  zagadnień związanych z powstawaniem stresu w różnych sytuacjach,
– określeniem indywidualnych reakcji na stres,
metodami  radzenia sobie ze stresem.
Program warsztatów:
1. Zrozumieć stres
2. O stresie pozytywnie i negatywnie. Eustres i dystres – dwa zjawiska energetyczne
3. Indywidualne symptomy stresu
4. Źródła stresu
5. Sposoby radzenia sobie ze stresem
Zapisać się na szkolenie można za pomocą strony, klikając w napis na dole „zapisz się” i logując się do swojego profilu na stronie ABK. Liczba miejsc ograniczona, zapraszamy!
Zapraszamy także do biura karier na spotkania zmieniające życie, czyli coaching dla artystów i projektantów. W czwartek wysyłamy newsletter z ciekawymi i przydatnymi informacjami. Na newsletter można zapisać się za pomocą strony. Zapraszamy Was także do odwiedzenia nas na Facebooku. Do zobaczenia!
Pozdrowienia
jgroszek@asp.krakow.pl